Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 122 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | Frozen Arctic Gray |
| Reg nr | 991OOO |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4395 cm³ |
|---|---|
| 4.4 l | |
| Võimsus | 340 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 204 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 12.7 l/100km |
| • Maanteel | 6.8 l/100km |
| • Keskmine | 8.9 l/100km |
| Täismass | 2460 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1885 kg |
| Kandevõime | 575 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2975 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4962 mm |
| Laius | 1868 mm |
| Kõrgus | 1467 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Aleks |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.