| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2003 |
| Läbisõit | 336 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 597BJN |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | 211 km/h |
| CO2 | 185 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusepaak | 65 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.7 l/100km |
| • Maanteel | 5.4 l/100km |
| • Keskmine | 6.9 l/100km |
| Täismass | 1930 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1505 kg |
| Kandevõime | 425 kg |
| Piduriga haagis | 1600 kg |
| Pidurita haagis | 720 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2725 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 3 |
| Pikkus | 4262 mm |
| Laius | 1751 mm |
| Kõrgus | 1408 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
2.0d automaat 110kW Autole on tehtud täielik hooldus ja see on heas seisukorras. Sellel on tehtud iga-aastane ülevaatus. See oli terve talve garaažis, mille jooksul investeeriti umbes 2000 eurot (kõik töödest tehtud fotod ja videod on saadaval). Uued pihustid, uued klapid ja klapijuhikud, silindripeade vahetus, kõik filtrid ja õlid vahetatud 1500 km tagasi, uued tagumised piduritorud. Auto on roostevaba, lävepakud on terved ja seda saab hõlpsasti tungrauaga üles tõsta. Autol on originaalsed BBS Style 94 rehvid uute rehvidega (ilma nendeta odavamad). Komplekt talverehve Style 167 naastrehvidega. Müün seoses uue auto ostmisega. Kõik, kes otsivad korralikus seisukorras E46-t, palun saatke mulle privaatsõnum. Need, kes otsivad kehva autot, see pole õige koht, kuhu minna.
| Müüja | Михаил |
|---|---|
| Aadress | Pärnu |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.