| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2015 |
| Läbisõit | 150 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 42ZSG |
| VIN | 2FMPK3AP9FBB07993 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2694 cm³ |
|---|---|
| 2.7 l | |
| Võimsus | 235 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 12.0 l/100km |
| • Maanteel | 8.0 l/100km |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2522 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2167 kg |
| Kandevõime | 355 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2845 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4778 mm |
| Laius | 1928 mm |
| Kõrgus | 1742 mm |
Toodud riigist Ameerika Ühendriigid
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Kui oled harjunud Euroopa autodega, siis tead seda tunnet. Kõik on korrektne, täpne ja natuke kalkuleeritud. Sõidad punktist A punkti B ja saad töö tehtud. Aga kui istud Ameerika teedele loodud autosse, muutub kogu kogemus. See ei ole enam lihtsalt sõit, vaid kulgemine. See 2015. aasta Ford Edge Sport on tehtud mõttega, et sa sõidad pikki vahemaid ja naudid iga kilomeetrit. Kujuta ette, et tuleb jälle minna Tallinnast Riiga. Tee on pikk, aga Sina ei loe kilomeetreid. Istmed toetavad, sõit on sujuv ja vaikne, jõudu on alati möödasõiduks varus. Kohale jõudes ei otsi sa esimest kohta, kuhu selga sirutama minna. Astud autost välja ja lähed edasi, nagu sõit oleks olnud lihtsalt üks mõnus osa päevast. 2.7 V6 mootor annab sellele autole iseloomu, mida Euroopa masinad sageli ei paku. Vajutad gaasi ja tunned, et auto elab. Ta ei küsi, kas ta suudab, vaid teeb ära. Samal ajal jääb kõik mugavaks ja rahulikuks, täpselt nii nagu üks päris USA auto peab olema. Seda kooslust Eestis mujal ei ole. See isend on olnud siin algusest peale minu käes ja hoitud väga heas korras. Enne üleandmist teen aastahoolduse, automaks saab tasutud registreerimisel ja ülevaatus kehtib pikalt edasi. All on uued lamellrehvid koos velgedega, nii et saad kohe sõitma minna. See ei ole auto, mille valid ainult numbrite järgi. See on auto, mille valid tunde järgi. Kui tahad sõita, mitte lihtsalt kohale jõuda, siis tead, et see auto on Sulle.
| Müüja | Hasan Steinberg |
|---|---|
| Aadress | Harjumaa |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.