| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2019 |
| Läbisõit | 210 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 833RTH |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2967 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 170 kW |
| Tippkiirus | 229 km/h |
| CO2 | 222 g/km |
| Kütus | Hübriid (dii./el.) |
|---|---|
| Kütusepaak | 80 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.5 l/100km |
| • Maanteel | 6.4 l/100km |
| • Keskmine | 6.8 l/100km |
| Täismass | 2990 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2210 kg |
| Kandevõime | 780 kg |
| Piduriga haagis | 3500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2996 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5052 mm |
| Laius | 1968 mm |
| Kõrgus | 1668 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Õlivahetus 210000km
| Müüja | Priit Paasalu |
|---|---|
| Aadress | Viimsi |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.