| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 165 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 139BTL |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1798 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Võimsus | 108 kW |
| Tippkiirus | 200 km/h |
| CO2 | 142 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.3 l/100km |
| • Maanteel | 4.8 l/100km |
| • Keskmine | 6.0 l/100km |
| Täismass | 2020 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1528 kg |
| Kandevõime | 492 kg |
| Piduriga haagis | 1600 kg |
| Pidurita haagis | 500 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2700 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4820 mm |
| Laius | 1810 mm |
| Kõrgus | 1480 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Esineb väiksemaid kahjustusi
| Müüja | LL TRADE OÜ |
|---|---|
| Aadress | Paekaare tee 2, Lubja, Harju maakond, Eesti |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.