| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 1986 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 666PET |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2449 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 188 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 80 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1600 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1280 kg |
| Kandevõime | 320 kg |
| Piduriga haagis | 1200 kg |
| Pidurita haagis | 500 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2400 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 3 |
| Pikkus | 4230 mm |
| Laius | 1735 mm |
| Kõrgus | 1275 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa hoitud Porsche 944 Turbo, millel on olemas nii ajalugu kui ka korralik dokumentatsioon. Auto on algselt pärit Ameerikast, säilinud on ka PCA kleepsud ning jõudis hiljem Saksamaale ühe perekonna kätte. Kahjuks hinnati seal veidi üle oma teadmisi ja võimalusi, sest 944 ja 944 Turbo erinevad tehniliselt üsna palju ning auto jäi lõpuni korrektselt valmis ehitamata. Minu käes on autot hoitud armastuse ja austusega – garaažis, regulaarselt hooldatud ning kasutatud on ainult OEM varuosi. Kaasa tuleb põhjalik paberimajandus kogu minu omamisperioodist ning lisaks osa auto varasemast ajaloost nii USA-st kui ka Saksamaalt. Tehasest olemas nii püsikiirusehoidja kui ka kliimaseade. Autol on peal uuema generatsiooni K26-8 turbo ning Liberty Tuning chip, mis muudavad sõiduelamuse väga erksaks ja annavad autole jõulise mineku. Tegemist ei ole steriilse garaažieksponaadiga, vaid ehtsa karakteriga klassikalise turboga, mida on hoitud ja ehitatud sõitmiseks.
| Müüja | Reio Pedak |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.