| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2010 |
| Läbisõit | 295 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Helesinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 926BCP |
| VIN | NMTDG26R50R012610 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1798 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Võimsus | 108 kW |
| Tippkiirus | 185 km/h |
| CO2 | 164 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.7 l/100km |
| • Maanteel | 5.9 l/100km |
| • Keskmine | 7.0 l/100km |
| Täismass | 2125 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1545 kg |
| Kandevõime | 580 kg |
| Piduriga haagis | 1300 kg |
| Pidurita haagis | 450 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2780 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4440 mm |
| Laius | 1790 mm |
| Kõrgus | 1670 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Sõidukile on teostatud ostueelne kontroll TÜV punktis.Sõiduki kere on selle aasta kohta heas korras. Suurema pere jaoks on olemas 7 kohta ja kärukonks. Rohkem pilte sõidukist: https://autosnap.wfolio.pro/disk/2026-04-09-toyota_926bcp-xlgr0f -Sõiduk asub Puiestee 128, Tartu linn. Olete oodatud autoga tutvuma ja proovisõidule! -Sissemaksuks sobib teie odavam või kalllim sõiduk, auto hindame kiiresti ja tehing juba samal päeval!
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.