| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2013 |
| Läbisõit | 200 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Heleroheline |
| Värvi täpsustus | Amazonit Silver Metallic |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 908LBY |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4395 cm³ |
|---|---|
| 4.4 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 412 kW |
| Tippkiirus | - |
| Kiirendus | 4.3 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 80 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 14.0 l/100km |
| • Maanteel | 7.6 l/100km |
| • Keskmine | 9.9 l/100km |
| Täismass | 2410 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1965 kg |
| Kandevõime | 445 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2964 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4910 mm |
| Laius | 1891 mm |
| Kõrgus | 1467 mm |
Toodud riigist Ameerika Ühendriigid
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa väga korralik ja kiire sportsedaan — tegu on legendaarse BMW M-seeria mudeliga, mis ei jäta kedagi külmaks. Konkreetne sõiduk on F10 M5, mille kerejooned sarnanevad esmapilgul tavapärasele 5. seeria BMW-le. Just see tagasihoidlik, ent jõuline välimus muudab selle auto eriti huvitavaks — elegants pealispinnal, sportlik metsikus kapoti all. Väliselt soliidne ja stiilne, kuid tegelikkuses ei jää see auto kellelegi märkamata: sügav ja jõuline summutihääl, M-spetsiifilised disainidetailid ning atleetlik olek annavad selgelt märku, et tegu on millegi erilisega. Auto sobib suurepäraselt nii ärimehele, kes soovib kombineerida prestiiži ja sportlikkust, kui ka pereisale, kes hindab kiirust ja sõidunaudingut, ohverdamata mugavust või praktilisust. Sõiduk paistab silma eritellimusel valmistatud, unikaalse ja pilkupüüdva värviga, mis lisab eksklusiivsust ja rõhutab auto karakterit. Rikkalik lisavarustus tagab tippklassi mugavuse, turvalisuse ja emotsionaalse sõidukogemuse. Auto on avariivaba ja tehniliselt laitmatus seisukorras. 2022. aastal toodi see Ameerikast mootori rikkega, kuid mootor on professionaalselt asendatud uuega. Kõik tööd on tehtud kvaliteetselt ning auto on põhjalikult üle kontrollitud – mingeid tehnilisi puudusi ei ole. Sõidukit ei ole kasutatud talvel, mistõttu on ka kere ja veermik väga heas seisukorras. Auto on Eestis arvel, vastab kõikidele kehtivatele Euronõuetele ja on valmis kohe kasutamiseks. Tegu on harukordse võimalusega soetada eriline, jõuline ja samas elegantne sportsedaan, mille hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane. Ideaalne valik inimesele, kes soovib sõita autoga, mis pakub emotsiooni, iseloomu ja jõudlust iga kilomeetri jooksul.
| Müüja | andri jesse |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.