| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | 2016 |
| Läbisõit | 872 877 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Leht |
| Vedrustus taga | Õhk |
| Pidurid ees | Ketas |
| Pidurid taga | Ketas |
| Reg nr | - |
| VIN | WDB96702810040209 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 210 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 11990 kg |
|---|---|
| Tühimass | 5850 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 4820 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 9000 mm |
| Laius | 2470 mm |
| Kõrgus | 2690 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: MERCEDES-BENZ Model: Atego 1221 Structure: tow truck ( Tevor ZP50C1 / platform L=5800 mm + winch ) Year: 07.2016 Mileage: 872877 km VIN: WDB96702810040209 Wheel formula: 4x2 Engine: OM934LA 155 Kw / 210 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic ( G90-6 ) Suspension: steel / air Brakes: disc Dimensions: L/W/H: 9000 mm / 2470 mm / 2690 mm Masses: full/empty: 11990 kg / 5850 kg
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.