| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 17 010 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | EBS98Y |
| VIN | WBA65GP000N355180 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1998 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 215 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2710 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4755 mm |
| Laius | 1920 mm |
| Kõrgus | 1660 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Sportdesign -Sportsäten -Automatisk växellåda med paddlar -Aerodynamiska lättmetallfälgar Komfort & interiör -Elstolar med minne -Svankstöd (förare & passagerare) -Stolsvärme fram -Rattvärme -Automatisk klimatanläggning -Komfortöppning (nyckellöst system) -Mörktonade rutor (solskyddsglas) -Ambientbelysning -Travel & Comfort railsystem -Bagagenät Exteriör & belysning -Adaptiva LED-strålkastare -Dragkrok Teknik & elektriska funktioner -Snabbladdning (AC) -Laddkabel (Mode 3) -BMW IconicSounds Electric -Däcktrycksövervakning Assistans & säkerhet -Larm -Driving Assistant -Driving Assistant Plus -Active Guard -Parkeringsassistans Plus -Aktivt fotgängarskydd -Interiörkamera Infotainment & uppkoppling -BMW Live Cockpit Professional -Harman/Kardon ljudsystem -DAB-radio -Trådlös laddning för mobil -Personal eSIM -Teleservices -Nödsamtalssystem Finansiering från 7 789:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.