| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 20 250 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | WNJ03P |
| VIN | WBA11EV09S9Y51488 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 210 kW |
| Tippkiirus | 233 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2950 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4935 mm |
| Laius | 2004 mm |
| Kõrgus | 1765 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning: M-Sport & Exteriör: - M Sportpaket - M Aerodynamikpaket - M Sportbromsar - Sportiga, lackerade bromsok - BMW aerodynamiska lättmetallfälgar 858M - Högblank Shadow Line - Tonade rutor - Antracit innertak Komfort & Premiuminteriör: - Sportstolar med sätesvärme - Rattvärme - Elektriskt justerbart ländryggsstöd - Justerbar ryggbredd för föraren - Ambientebelysning - Automatisk klimatanläggning - Förvaringspaket - Självdimmande inner- och ytterbackspeglar - Interiörlister i aluminium Rhombicle Anthrazit Teknik & Säkerhet: - BMW Live Cockpit Professional (digital instrumentering + stort infotainment) - Driving Assistant - Active Guard Plus - Farthållare - Parking Assistant Plus (3D-kamera, självparkering m.m.) - Aktivt fotgängarskydd - DAB-radio - Trådlös mobilladdning - Personal eSIM & WLAN hotspot - ConnectedDrive & Connected Package Professional - Innovation Pack II - Guidance Package Praktiskt & Vardagsnytta: - Dragkrok - Comfort Access (nyckellöst lås/start) - Däcktrycksvisning - Laddkabel Professional (Mode 3) - Första hjälpen-kit och varningstriangel - Akustiskt fotgängarskydd (för el-/hybridlägen)
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.