| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 16 180 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | MCG49S |
| VIN | WBA11EE06S5252300 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1499 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 208 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2075 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4500 mm |
| Laius | 1845 mm |
| Kõrgus | 1642 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sport package -M Sport exteriörpaket -M Sport interiörpaket -M lättmetallfälgar Double Spoke 838M -Adaptivt M-chassi -M läderratt -M takreling Shadow Line -Shadow Line högglans -Innertak antracit -Sportstolar -Interiörlist Aluminium Hexacube Komfort & interiör -Eluppvärmd ratt -Sätesvärme fram -Luxury instrumentpanel -Solskyddsglas Exteriör -Tonade rutor (solskyddsglas) Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -Däcktrycksövervakning -AGM batteri 70Ah Assistans & säkerhet -Larm -Active Guard -Parkeringsassistans -Aktivt fotgängarskydd -Barnstolsfästen (ISOFIX) -Däcktrycksövervakning Infotainment & uppkoppling -DAB-radio -Teleservices -Personal eSIM Övrigt -Dragkrok -Låsbara hjulbultar -Förvarningstriangel & första hjälpen-kit Finansiering från 5 071:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.