| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 18 620 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | HKJ78P |
| VIN | WBA81GE0707T76118 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1499 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 226 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1990 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4361 mm |
| Laius | 1800 mm |
| Kõrgus | 1459 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M läderratt -Högglans Shadow Line -M interiördekor belyst aluminium Hexacube matt -BMW lättmetallfälgar Y-eker 975M -Sportstolar Komfort & interiör -Rattuppvärmning -Stoluppvärmning fram -Tonade glasrutor -Takhimmel antracit Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -Återvinningssystem (regenerativ bromsning) -Däcktrycksvisning Assistans & säkerhet -Stöldskyddsanläggning -Active Guard -Driving Assistant -Driving Assistant Plus -Parkeringsassistans -Barnstolfästen (ISOFIX) -Varningstriangel och förbandspaket -Aktivt fotgängarskydd Infotainment & uppkoppling -DAB+ radio -Personal eSIM -Teleservices -eCall (nödsamtal) Övrigt -Hjulbultsäkring -Kallklimatsutförande Finansiering från 4 362:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.