| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 16 440 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | CLD03F |
| VIN | WBA65GP010N355253 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1998 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 215 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2710 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4755 mm |
| Laius | 1920 mm |
| Kõrgus | 1660 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning: Design -M takrails i Shadow Line -Högglans Shadow Line-detaljer -Lättmetallfälgar Star Spoke 875 Komfort & interiör -Uppvärmd ratt -Sätesvärme fram -Interiörlister i quartz silver matt -Solskyddsglas (tonade rutor) -Kallklimatanpassning Exteriör & belysning -Tonade rutor -M takrails Teknik & elektriska funktioner -Steptronic automatlåda med dubbelkoppling -Laddkabel (Mode 3) -AC-snabbladdning -Akustiskt varningsljud för fotgängare -AGM-batteri (60 Ah) Assistans & säkerhet -Driving Assistant Plus -Active Guard (kollisionsvarning/autobroms) -Parkeringsassistent -Däcktrycksövervakning -Stöldlarm -ISOFIX barnstolsfästen -Aktivt fotgängarskydd -Varningstriangel och första hjälpen Infotainment & uppkoppling -DAB-radio -Teleservices -Nödsamtal (eCall) -Inbyggt eSIM -Svenskt språk och instruktionsbok Övrigt -Dragkrok Årlig skatt 360:- Finansiering från 7 826:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.