Sõidukil on kehtiv garantii (27.10.2026)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 69 800 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | ORYX WHITE PEARL |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 707MKL |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 235 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| Kiirendus | 4.9 0-100km/h |
| CO2 | 206 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 66 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.1 l/100km |
| • Maanteel | 6.6 l/100km |
| • Keskmine | 7.9 l/100km |
| Täismass | 2290 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1808 kg |
| Kandevõime | 482 kg |
| Piduriga haagis | 2200 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2838 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4866 mm |
| Laius | 1871 mm |
| Kõrgus | 1439 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Auto ostetud uuena Mollerist, 1 omanik, väga heas korras, uued esimesed ja tagumised piduriklotsid koos ketastega.
| Müüja | Peeter Vuks |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.