| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 1989 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Tumehall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 426ALK |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1579 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Võimsus | 80 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1400 kg |
|---|---|
| Tühimass | 940 kg |
| Kandevõime | 460 kg |
| Piduriga haagis | 700 kg |
| Pidurita haagis | 350 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4320 mm |
| Laius | 1690 mm |
| Kõrgus | 1380 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
1989 Honda Civic (4th generation sedan) – haruldane youngtimer / tulevane klassik Müüa heas seisukorras ja hästi säilinud 1989. aasta Civic sedaan. Tegemist on Eestis harva esineva keretüübiga, mida sellises seisus liigub väga vähe. Auto paistab silma oma ajastu puhta disaini ja lihtsa, töökindla tehnika poolest. Sobib nii igapäevasõiduks kui ka hobiautoks. Seisukord: Mootor töötab hästi Käigukast sujuv ja korras Suurem hooldus tehtud ~1000 km tagasi Teine omanik Eestis Kaasa lahti võetud varumootor Leidub pindmist roostet (vanusele omane) Üldpilt korralik, kuid nokitsemist leidub
| Müüja | Reio Tapner |
|---|---|
| Aadress | Haapsalu |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.