Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Haagissuvila ja autoelamu |
| Keretüüp | Haagissuvila |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 28 500 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 800OOD |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2184 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Võimsus | 103 kW |
| Tippkiirus | 152 km/h |
| CO2 | 307 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3500 kg |
|---|---|
| Tühimass | 3129 kg |
| Kandevõime | 371 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 4035 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 7402 mm |
| Laius | 2330 mm |
| Kõrgus | 2900 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | User |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.