| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Haagissuvila ja autoelamu |
| Keretüüp | Autoelamu |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 93 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 130 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3500 kg |
|---|---|
| Tühimass | - |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 6950 mm |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Müüja | User |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.