| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 1998 |
| Läbisõit | 340 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 77NLY |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4164 cm³ |
|---|---|
| 4.2 l | |
| Võimsus | 150 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3260 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2545 kg |
| Kandevõime | 715 kg |
| Piduriga haagis | 3500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2850 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4940 mm |
| Laius | 1940 mm |
| Kõrgus | 1920 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vints, tõste, arb kompressor, sillalukk ees, taga õhulülitus. Vajab esitiibade vahetust, uued tiivad ja küljekarpide välimised kaasa.
| Müüja | User |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.