| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 25 700 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumesinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 519FVM |
| VIN | JTHHY5AY80A002312 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3456 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 220 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2086 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4770 mm |
| Laius | 1920 mm |
| Kõrgus | 1345 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
| Müüja | Lexus Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Peterburi tee 1, 11415 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | lexustallinn.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.