| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 106 530 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | SEY06P |
| VIN | WBY21CF0XPCM76052 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 200 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 3145 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4953 mm |
| Laius | 1967 mm |
| Kõrgus | 1695 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Design -Sportpaket -BMW aerodynamiska lättmetallfälgar 1021 -Anthracit innertak -Specifika detaljer för sportpaket Komfort & interiör -Rattvärme -Komfortåtkomst (nyckellös öppning/start) -Stolsvärme fram (förare/passagerare) -Klimatkomfortvindruta -Tonade rutor -Bagagenät -Varningstriangel & första hjälpen-kit Exteriör & belysning -BMW Laserlight -Helljusassistent -Dragkrok Teknik & elektriska funktioner -Professionell laddkabel (Mode 3) -Flexible Fast Charger (Mode 2) -Däcktrycksövervakning -Akustiskt fotgängarskydd -BMW IconicSounds Electric -AGM-batteri 60 Ah Assistans & säkerhet -Driving Assistant Professional -Active Guard Plus -Active Guard -Parking Assistant Professional -eCall nödsamtal -Aktivt fotgängarskydd -Stöldskydd Infotainment & uppkoppling -BMW Live Cockpit Professional -BMW Natural Interaction (röststyrning) -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Trådlös mobilladdning -Harman Kardon surroundsystem -DAB+ radio -Teleservices Årlig skatt 360:- Finansiering från 6 163:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.