| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 47 749 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 051RFF |
| VIN | VSSZZZKL1PR062827 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 139 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1980 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1526 kg |
| Kandevõime | 454 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2679 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4657 mm |
| Laius | 1799 mm |
| Kõrgus | 1437 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
- Toodud 1 kuu vanusena Lätist - Hooldatud korrapäraselt vaid margiesindus - Viimane hooldus 01.2026 läbisõidul 43 673 kilomeetrit - Talverehvid kaasa LAMELL - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled, pidurituled) - Kaugtulede ümberlülitamise assistent - Soojendusega rool - Navigatsiooniseade - Apple CarPlay, Android Auto - Parkimiskaamera - Telefoni juhtmevaba laadimine - Võtmeta avamine - võtmeta käivitus - Digitaalne näidikutepaneel Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.