
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 19 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Pruun |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 773SHG |
| VIN | WAUZZZF22RN047411 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 210 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2535 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2150 kg |
| Kandevõime | 385 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2931 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4975 mm |
| Laius | 1908 mm |
| Kõrgus | 1413 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2028; Ostetud riigist: Eesti; Garantii kehtib kuni 06.2029 / 150 000km; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Olematu läbisõiduga garantiiline Audi A7, millel on väga hea lisavarustus. Kehtiv tehasegarantii kuni 06.2029 / 150 000km. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.