| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2018 |
| Läbisõit | 186 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 980LJV |
| VIN | WBAJC91060G944744 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 195 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 128 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 5.6 l/100km |
| • Maanteel | 4.4 l/100km |
| • Keskmine | 4.9 l/100km |
| Täismass | 2345 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1715 kg |
| Kandevõime | 630 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2975 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4936 mm |
| Laius | 1868 mm |
| Kõrgus | 1479 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa heas korras BMW 530 Luxury Line. Lisavarustus: * Head-Up Display * Istmesoojendused ees ja taga * Roolisoojendus * Ventileeritavad esiistmed * Adaptive Cruise Control * Adaptive LED tuled * Elektriline kärukonks * Kvaliteetne subwoofer koos võimendi ja eraldi reguleerimisega Auto toodud Eestisse läbisõiduga 160 000 km ning hooldatud ainult United Motors BMW esinduses. Eestis olen teine omanik. Kaasa tulevad suht uued Continental rehvid. All on preagu vähem kui pool hooaega sõitnud Pirelli rehvid. Auto on korrapäraselt hooldatud ja valmis uuele omanikule sõidurõõmu pakkuma. Küsimuste korral võtke julgelt ühendust! 55977755
| Müüja | filipp djatsuk |
|---|---|
| Aadress | Peetri |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.