| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2007 |
| Läbisõit | 385 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | Sparkling-graphit |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 999KAV |
| VIN | WBAVC51090KJ95378 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 145 kW |
| Tippkiirus | 235 km/h |
| CO2 | 171 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.6 l/100km |
| • Maanteel | 5.1 l/100km |
| • Keskmine | 6.4 l/100km |
| Täismass | 2045 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1600 kg |
| Kandevõime | 445 kg |
| Piduriga haagis | 1800 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2760 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4520 mm |
| Laius | 1817 mm |
| Kõrgus | 1421 mm |
Toodud riigist Läti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa heas seisukorras 3ne BMW. Tehniliselt väga korralikus seisukorras, töökindla M57 mootoriga ning manuaal käigukastiga. Mootor ja käigukast korrapäraselt hooldatud ning viimase hoolduse ajal saanud ka kõik uued filtrid. Autol on all korralikud lamellrehvid. Kere on heas seisus, leidub kraapse ja täkkeid ning vähesel määral pindmist roostet (pagasiluuk). Lisaks on ka selle aja jooksul tehtud rohkelt töid millest on ka arved huvilisele olemas ning hiljuti tehti ka kogu salongile keemiline puhastus ning põhjalik väline pesu ja puhastus. Auto on igapäevases kasutuses seega läbisõit muutub. Näha saab Tartus ja Võrus. Numbrimärk ei tule kaasa ja registreerimistasu osas saab auto kõrval kokkulepele jõuda.
| Müüja | Hendrik Kavant |
|---|---|
| Aadress | Võru |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.