
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 30 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 777KVB |
| VIN | WP1ZZZ9Y4RDA86640 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 441 kW |
| Tippkiirus | 305 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2935 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2629 kg |
| Kandevõime | 306 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2895 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4930 mm |
| Laius | 1995 mm |
| Kõrgus | 1652 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2028; Ostetud riigist: Eesti; Garantii; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.