| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2010 |
| Läbisõit | 232 439 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Pruun |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 982BPC |
| VIN | WDD2122891A238748 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2987 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 170 kW |
| Tippkiirus | 235 km/h |
| CO2 | 203 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusepaak | 80 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.5 l/100km |
| • Maanteel | 6.5 l/100km |
| • Keskmine | 7.7 l/100km |
| Täismass | 2565 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1990 kg |
| Kandevõime | 575 kg |
| Piduriga haagis | 2100 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2874 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4899 mm |
| Laius | 1854 mm |
| Kõrgus | 1499 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Auto on hooldatud ainult ametlikes esindustes kuni ~200tuh läbisõiduni. Kõik arved on paberkandjal olemas ning hooldused on tehtud õigeaegselt. Auto oli firma kasutuses läbisõidul 100tuh - 130tuh ning kõik sõidud on sõidupäevikus olemas. Minu käes on auto sõitnud ~30000 km ning on heas tehnilises korras ja on saanud värske ülevaatuse. Autokerel esineb üksikuid kriime ning autoga tulevad kaasa ka naastrehvid. Suuremad tehtud tööd: Käigukasti ja diffrite õlivahetus (https://www.hobenool.eu/) Mootoririhmade ja rullikute vahetus (https://autotech.ee/) Uus esiklaas (https://carglass.ee/) Piduritorud vahetatud (https://www.aalux.ee/) Tehtud kvaliteetne auto tagaosa toonimine 15% (https://toonime.ee/) Miinused Kõrgetel kiirustel on kuulda õrnalt heli tagumisest differentsiaalist, sõitmist ei sega Blind spot assist inoperative Juhipoolne peegel keerab väljaklappimisel üle NB! Hind sisaldab registreerimistasu
| Müüja | Lauri |
|---|---|
| Aadress | Haapsalu |
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.