Sõidukil on kehtiv garantii (01.07.2027)
Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2019 |
| Läbisõit | 111 200 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | - |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 695DLC |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Võimsus | 153 kW |
| Tippkiirus | 233 km/h |
| Kiirendus | 4.4 0-100km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2305 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1931 kg |
| Kandevõime | 374 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2875 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4694 mm |
| Laius | 1850 mm |
| Kõrgus | 1443 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
- Äsja saabunud Saksamaalt. - Aku ja mootorite garantii 07.2027a / 192000km. - Tegu väga korraliku autoga nii seest, kui väljast. - Tehniliselt väga heas korras. - Tesla Model 3 DUAL MOTOR Long Range. - Registriandmetes märgitud võimsus 153 kW, kuid tegelik tehaseline võimsus on Long Range mudelile vastavalt suurem (~340kw). - Lisavarustus ja tehniline info: - Premium helisüsteem - Premium Connectivity (Tasuta internet) - Full Self-Driving arvuti (HW3) - Intel Atom infotainment-protsessor - Salongi soojendus: resistiivne - Esi- ja tagaistmete soojendus - HomeLink garaažiukse avaja - Modemi tugi: 2G / 3G / 4G - Äpist juhitav salongi ja aku eelsoojendus - Live-kaamerad ja sõiduki jälgimine äpi kaudu - Äpi kaudu ligipääs praktiliselt kogu lisavarustusele - Madalpingeaku: pliiaku 79Kwh - Esimene mootor: induktsioon - Tagumine mootor: püsimagnet - Uued Pirelli Winter Sottozero 3 lamellrehvid - Huviline helistab - 58125322.
| Müüja | Keijo Kruuda |
|---|---|
| Aadress | Tartu |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.