| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 24 871 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 694CMC |
| VIN | VR3FPHPY5SY519323 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1200 cm³ |
|---|---|
| 1.2 l | |
| Võimsus | 100 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1574 kg |
| Kandevõime | 426 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Müüja | E-Autoline |
|---|---|
| Aadress | Vääna 13, 11612 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | e-autoline.com |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.