| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2013 |
| Läbisõit | 203 428 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 25NLS |
| VIN | 2C3CDYBT3DH631242 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 5654 cm³ |
|---|---|
| 5.7 l | |
| Võimsus | 277 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 313 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 14.0 l/100km |
| Täismass | 2405 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2088 kg |
| Kandevõime | 317 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2946 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 5025 mm |
| Laius | 1925 mm |
| Kõrgus | 1450 mm |
Toodud riigist Ameerika Ühendriigid
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Registreerimistasu makstud
| Müüja | Taavet Kollo |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.