| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2006 |
| Läbisõit | 133 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | perfomance blue |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 150FST |
| VIN | WF0DXXGAJD6U51341 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1999 cm³ |
|---|---|
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | 208 km/h |
| CO2 | 177 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 50 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.4 l/100km |
| • Maanteel | 5.7 l/100km |
| • Keskmine | 7.4 l/100km |
| Täismass | 1590 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1165 kg |
| Kandevõime | 425 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2468 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 3 |
| Pikkus | 4038 mm |
| Laius | 1685 mm |
| Kõrgus | 1468 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Eestist ostetud auto, hooldusraamat , kaks võtit, üks keskluku juhtimisega, teine ilma. Olnud viimastel aastatel kasutusel hobiautona, kõik hooldatud ja töötab. Põhja all leidub pindmist roostet ja kindlasti on midagi veel paremaks teha. Müün , kuna talvised hoiuvõimalused tasulised ja muid hobisõidukeid veel. Kõnedele ja sõnumitele "pakun hinda" ei reageeri. Soodushind kehtib ainult registreerimismaksu tasumisel. Huvilistele annan meelsasti lisainfot. Aastamaks 2026 aasta eest on minu kulu.
| Müüja | Jüri Kangilaski |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.