| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kaubik |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 119 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | EPO1 |
| VIN | W1V44781313892771 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2000 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 174 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3100 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2533 kg |
| Kandevõime | 567 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
Sõiduk ei asu müügiplatsil. Sõidukiga tutvumiseks palume eelnevalt aeg kokku leppida
| Müüja | E-Autoline |
|---|---|
| Aadress | Vääna 13, 11612 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | e-autoline.com |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.