| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mitmeotstarbeline |
| Aasta | 2012 |
| Läbisõit | 293 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Beež |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 393FHL |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 120 kW |
| Tippkiirus | 211 km/h |
| CO2 | 107 g/km |
| Kütus | Hübriid (dii./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 4.2 l/100km |
| • Maanteel | 4.0 l/100km |
| • Keskmine | 4.1 l/100km |
| Täismass | 2265 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1735 kg |
| Kandevõime | 530 kg |
| Piduriga haagis | 800 kg |
| Pidurita haagis | 500 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2727 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4530 mm |
| Laius | 1871 mm |
| Kõrgus | 1505 mm |
Toodud riigist Prantsusmaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Kail |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.