| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2012 |
| Läbisõit | 328 284 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 858TJP |
| VIN | JF1BM9L92CG028737 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2457 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Võimsus | 123 kW |
| Tippkiirus | 210 km/h |
| CO2 | 185 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 11.0 l/100km |
| • Maanteel | 6.2 l/100km |
| • Keskmine | 8.0 l/100km |
| Täismass | 2020 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1534 kg |
| Kandevõime | 486 kg |
| Piduriga haagis | 1800 kg |
| Pidurita haagis | 720 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2750 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4730 mm |
| Laius | 1780 mm |
| Kõrgus | 1505 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Reeglipäraselt hooldatud,mõistliku hinnaga nelikveoline Legacy. Kaasa saab kummimatid. Asub Tartus, lisainfo 5021578
| Müüja | Alar Poldmaa |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.