Sõidukil on kehtiv garantii (30.10.2027)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 21 700 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 342JSB |
| VIN | JTMR63FV30D146301 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2487 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Võimsus | 131 kW |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| CO2 | 131 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1757 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4600 mm |
| Laius | 1855 mm |
| Kõrgus | 1685 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
TOYOTA RELAX GARANTII Sõiduki hinnale lisandub registreerimistasu 1172,25euri! Toyota Relax garantii algab pärast igat hooldust, kuni Sinu Toyota saab 10-aastaseks või kuni täitub 185 000-kilomeetrine läbisõit
| Müüja | Amserv Tähe |
|---|---|
| Aadress | Ringtee 31, Ringtee, Tartu, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | amservauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.