| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2026 |
| Läbisõit | 39 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | - |
| VIN | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 500 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2640 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | - |
| Laius | 2141 mm |
| Kõrgus | 1504 mm |
| Müüja | Ameerika Auto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 27, Tallinn 10615 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | uscar.ee |
E-R 9.00-18.00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.