Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 1992 |
| Läbisõit | 369 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Lilla |
| Värvi täpsustus | PIgem tumelilla, tumehall |
| Reg nr | 691AVM |
| VIN | WDB2010241F928361 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1996 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 90 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 55 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.5 l/100km |
| • Maanteel | 6.9 l/100km |
| • Keskmine | 7.7 l/100km |
| Täismass | 1680 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1200 kg |
| Kandevõime | 480 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 625 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4448 mm |
| Laius | 1690 mm |
| Kõrgus | 1375 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
registreerimistasu makstud! (450 eurot) 2.0 bensiin 90kw, manuaal 1992, läbisõit 369000 Head: Kere tehtud - Karbid vahetatud, tiivad vahetatud, pagasiluuk vahetatud. Tagasillale tehtud rebuild - kõik asjad vahetatud, tagasild ilusat musta värvi alt vaadates + pandud originaal Sachs tagavedrud Mootoris enamik osasid vahetatud, õlivahetus samuti regulaarselt tehtud. 800km tagasi uus õli + õlifilter. 2000km tagasi uus klapikambrikaane tihend. Väljalase alt tehtud, piduri- ning kütusevoolikud alt vahetatud Elektriline katuseluuk Olemas ka kärukonks Kaasa saab teised valuveljed talverehviga Vead: Nagu pildilt näha, koorb lakki kahelt ukselt ning plastikust karbikatetelt. Kapotilt leiab täkkeid Tagasillas mingi puks läbi, teeb kolksu Juhiiste on natuke katki Asub Tartus
| Müüja | kasperk |
|---|---|
| Aadress | Tartu |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.