| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2003 |
| Läbisõit | 180 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 696MDN |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 114 kW |
| Tippkiirus | 200 km/h |
| CO2 | 215 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2030 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1581 kg |
| Kandevõime | 449 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 500 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2720 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4750 mm |
| Laius | 1760 mm |
| Kõrgus | 1470 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Eestis arvel, ülevaatus kuni 11.2026 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Eesti Sõiduk ostetud esimese omaniku poolt Eestist Veho esindusest 2003. aastal. Müüja on sõiduki teine omanik alates 2007. aastast kuni tänaseni, sõiduk ostetud Elke Autost. Sõidukil on tehnoülevaatus tehtud 10/2025 (ülevaatuse lõpp 11/2026). Sõidukil on vahetatud: 1) 09/2021 esiklaas 2) 03/2023 aku 3) 06/2023 vahetatud ametlikus esinduses 176 000 km peal mootoriõli, õhufilter, salongifilter. 4) 10/2025 vahetatud tagumine tala ja asendatud mõlemapoolsed küljekarbid Sõidukil on järgmised puudused: - vasakpoolset tagumist akent pole võimalik juhi uksel asuvatest lülititest sulgeda, muud lülitid toimivad. - pagasikatte (ruloo) kinnitus ühelt poolt murdunud, rulood on võimalik kinnitada. - iluvead (mõned värvikahjustuseta mõlgid, rattakoobaste juures mõned roosteplekid, kapotil mõned värvikulumised, ostjal soovi korral võimalik kaasa saada parandusspray) - kiirusehoidik on olemas ja töökorras kuid ühendamata Auto on sõitnud vähe arvestades vanust. Ostja saab soovi korral kaasa Hankooki talvised naastrehvid. NB! Registreerimistasu ei sisaldu müügihinnasja selle tasub ostja. Automaksu tasub müüja 2026. aasta jooksul kahes osas. Asukoht Tallinna kesklinn.
| Müüja | 696MDN |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.