Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2006 |
| Läbisõit | 295 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 317RTH |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1910 cm³ |
|---|---|
| 1.9 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 88 kW |
| Tippkiirus | 196 km/h |
| CO2 | 157 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusepaak | 40 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.4 l/100km |
| • Maanteel | 4.9 l/100km |
| • Keskmine | 5.8 l/100km |
| Täismass | 1860 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1370 kg |
| Kandevõime | 490 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 680 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2614 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 3 |
| Pikkus | 4290 mm |
| Laius | 1753 mm |
| Kõrgus | 1435 mm |
Toodud riigist Läti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Müüa ajutisteks töösõitudeks ostetud Opel Astra 2006a. Reg. tasu makstud. Uue omaniku tasuda jääb omanikuvahetus, vist 55€. Auto asub Tallinnas, Lasnamäel. Vanusest tulenevalt kulumisjälgi ikka on. Oma silm on kuningas seega lepime aja kokku ja tule vaatama. Osav tingib kohapeal. Vahetuseks ainult manuaal, bensiin, ideaalis jaapani auto.
| Müüja | User |
|---|---|
| Aadress | Tallinn/Tartu |
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.