
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 45 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 116PLS |
| VIN | WBA11EV01R9U21884 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 210 kW |
| Tippkiirus | 233 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2950 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2390 kg |
| Kandevõime | 560 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2975 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4935 mm |
| Laius | 2004 mm |
| Kõrgus | 1765 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 02.2028; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Auto on ostetud Eestist uuena ning olnud ühe omaniku kasutuses. - Kehtib garantii ja tasuta hooldused Inchcape Motorsis kuni (27.02.2029 või läbisõidu piiranguni): - Repair Inclusive 5 aastat või 200 000 km - Service Inclusive 5 aastat või 100 000 km FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Kert Kruusmaa, kert.kruusmaa@ferati.ee, +372 5785 5272; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.