| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 154 543 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 345LDM |
| VIN | YARVEEHS7GZ222830 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1997 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 106 kW |
| Tippkiirus | 179 km/h |
| CO2 | 191 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.5 l/100km |
| • Maanteel | 5.3 l/100km |
| • Keskmine | 7.3 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1614 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4505 mm |
| Laius | 1794 mm |
| Kõrgus | 1620 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
LISANDUB REG TASU! Ostetud ja hooldatud Amservis! Teostatud müügieelne tehniline ja visuaalne kontroll! Teostatud korraline hooldus 13.02.2026/150304km. Toyota Approved garantii 2 aastat! Lisandub registreerimistasu.
| Müüja | Amserv Pärnu |
|---|---|
| Aadress | Pärnu, Tallinna mnt 89a |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | amservauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.