
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 5 900 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Pruun |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 199VJJ |
| VIN | SBM22GCB8PW003042 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 456 kW |
| Tippkiirus | 326 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1796 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1638 kg |
| Kandevõime | 158 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2675 mm |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | 3 |
| Pikkus | 4683 mm |
| Laius | 1925 mm |
| Kõrgus | 1213 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Äsja teostatud Riia Mclareni esinduses värske hooldus. Sõiduk on uueväärses seisukorras. Kiirendus 0-100km/h 3,2sek. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. ; Komisjonimüük
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.