| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Sadul |
| Aasta | 2019 |
| Läbisõit | 934 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | - |
| Vedrustus taga | - |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | 652CPS |
| VIN | YS2R4X20005538567 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 12742 cm³ |
|---|---|
| 12.7 l | |
| Võimsus | 331 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 19000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 8100 kg |
| Kandevõime | 9900 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3750 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 5960 mm |
| Laius | 2550 mm |
| Kõrgus | 4000 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Regulaarselt hooldatud heas korras mega auto -
| Müüja | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.