| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 89 590 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 923KSX |
| VIN | JHMGR6870NS203867 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Võimsus | 72 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 109 g/km |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 2.8 l/100km |
| • Maanteel | 4.7 l/100km |
| • Keskmine | 4.0 l/100km |
| Täismass | 1710 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1329 kg |
| Kandevõime | 381 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2520 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4090 mm |
| Laius | 1725 mm |
| Kõrgus | 1556 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.