| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2026 |
| Läbisõit | 2 800 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 050TOP |
| VIN | VSSZZZKP5S1047578 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 150 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 175 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 7.5 l/100km |
| Täismass | 2280 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1818 kg |
| Kandevõime | 462 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2676 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4519 mm |
| Laius | 1869 mm |
| Kõrgus | 1586 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Sõiduk asub Topauto Tartus! Väikese läbisõiduga demoauto - Nelikvedu - Matrix LED esituled - Isekohanduv kiirushoidik - Apple Car Play, Android auto 050TOP nr ei kaasne tehinguga! Tehasegarantii 5 aastat või 100 000 km alates esmasest registreerimisest! Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.