Registreerimistasu on tasutud
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 57 700 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 265FRV |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | 230 km/h |
| CO2 | 151 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 5.2 l/100km |
| • Maanteel | 4.2 l/100km |
| • Keskmine | 4.6 l/100km |
| Täismass | 2065 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1691 kg |
| Kandevõime | 374 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2670 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4319 mm |
| Laius | 1799 mm |
| Kõrgus | 1434 mm |
Toodud riigist Leedu
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Avariivaba, hea varustusega auto. Nelikvedu; Comfort access; Distantsihoidja/reahoidja; Reavahetuse hoiatus; Mäludega M-sport elektriistmed; Head-Up display; Panoraamkatus; Harman/Kardon helisüsteem; Digitaalne display; Parkimiskaamera (iseparkiv); 2 võtit + BMW digital key; Roolisoojendus; Adaptiivsed kurvituled; High Beam assist; Eemaldatav veokonks; Automaatselt tumenevad peeglid; Isofix; Apple carplay/Android auto; Läbisõit 57000km (hooldatud 10-15t km tagant) Suur hooldus tehtud 5.05.2026 Registreerimistasu 731€ hinnas Auto seisukord uus Olemas Carvertical väljavõte ja Eurostauto(ametlik Bmw hooldus) tehniline kontrollvideo.
| Müüja | 320d |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.