| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 139 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Tumehall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 522RDT |
| VIN | VSSZZZ5FZLR068114 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 96 kW |
| Tippkiirus | 206 km/h |
| CO2 | 115 g/km |
| Kütus | CNG (surugaas) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1810 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1370 kg |
| Kandevõime | 440 kg |
| Piduriga haagis | 1400 kg |
| Pidurita haagis | 650 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2618 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4282 mm |
| Laius | 1816 mm |
| Kõrgus | 1459 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Ökonoomne, kütkestav ning värskendavalt lihtne - see on Sinu uus Seat Leon! See auto on igati positiivses mõttes kaasaegne, aga veel ühena viimastest kaasahaaravalt juhile suunatud, sest sinu kasutada on kõik lisad, luksused ja turvassüsteemid, mida ühelt tänapäevaselt masinalt ootad ilma lõputult tüütute "sõiduabideta". Kirsiks tordil on üha haruldasemaks jääv kuuekäiguline manuaalkast (mille otsas paikneb hiljuti paigaldatud uus sidurikomplekt), mis pakub nii täit kontrolli auto käitumise üle kui ka lihtsalt rohkem sõidurõõmu. Tänu CNG kütusele naeratab nii rahakott kui ka loodus, sest maanteel kulgedes on kütusekulu kõigest ca 3kg/100km kohta ja heitgaasid tunduvalt puhtamad kui fossiilkütust kasutaval autol. Jooksvad kulud hoolduse ning varuosade pealt aitab madalal hoida fakt, et töökindlat tehnikat jagatakse teiste levinud VAG grupi kaaslastega, aga tänu Hispaania verele naeratad selle auto roolis alati soojemalt kui Saksa või Tšehhi sõbrad. Võta julgelt ühendust, küsi lisa ning õige pea saadki juba ise oma uue Seatiga päikeseloojangusse sõita. Auto asub Tapal, aga kokkuleppel saab näha ka Pärnus. Sel nädalal on auto Pärnus.
| Müüja | Rainer |
|---|---|
| Aadress | Pärnu |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.