| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 2 350 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Mineral White |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 890VLM |
| VIN | VNVNFK00071265452 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 0 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 90 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | - |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | 3 |
| Pikkus | 4910 mm |
| Laius | - |
| Kõrgus | 1854 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
| Müüja | Eurost Auto Pärnu |
|---|---|
| Aadress | Roheline, Roheline, Pärnu, Eesti |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.