| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 22 450 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumehall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | - |
| VIN | VSSZZZKP1S1035895 Kontrolli |
| Maht | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | - |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2180 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1638 kg |
| Kandevõime | 617 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
* Vahetuse võimalus * Tehniliselt kontrollitud * Teostatud müügieelne ettevalmistus * Sõidukil on kehtiv tehasegarantii kuni 15.04.2028a.
| Müüja | Mobile Autokeskus |
|---|---|
| Aadress | A.H. Tammsaare tee 53, Tallinn 13415 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | mobileautokeskus.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.