| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 38 969 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 303XNK |
| VIN | JTJCJBJA102028002 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2487 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | 200 km/h |
| CO2 | 145 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 6.4 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2095 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4890 mm |
| Laius | 1920 mm |
| Kõrgus | 1695 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreerimistasu tasutud! Registreerimistasu tasutud! Lexus Relax garantii kuni 10 aasta vanuseks saamiseni või 185 000 kilomeetrise läbisõiduni
| Müüja | Amserv Järve |
|---|---|
| Aadress | Tallinn, Pärnu mnt. 232/1 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | amservauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.